Kategoriler
Konular

Android’de Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamaları

Android yapılacaklar listesi oluşturma uygulamaları odaklı dosya konumuzla sizlerleyiz. Akıllı telefonlar zengin özellikleri sayesinde gün içerisinde birçok işlemde bizlere yardımcı oluyor, gündelik akışı yönetmek de bunlardan biri. Mutfak alışverişi için alınması gerekenlerden ofisteki işlerinize dek birçok konu için görev / yapılacaklar listesi oluşturarak zamanınızı daha etkin şekilde kullanabilir ve daha verimli çalışabilirsiniz. İyi bir yapılacaklar listesi oluşturma uygulaması ile yapmanız gerekenleri unutmayacak ve daha planlı çalışabileceksiniz. Google Play uygulama mağazasında yapılacaklar listesi oluşturmak için faydalanılabilecek çok sayıda uygulama var, biz ön plana çıkan en başarılı araçları sizlere tanıtmak istedik.

Android’de Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamalarırı

1. Wunderlist – To do & Task List

Android Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamaları 1

Wunderlist – To-do & Task List Android işletim sistemi için geliştirilen en başarılı görev yönetimi uygulamalarından birisi. İlgi çekici bir arayüze sahip olan uygulama çok sayıda seçenek barındırıyor ve içerikler bulut ile eşitlendiği için bilgisayardan erişim imkanı da var. Android, iOS, Windows ve Mac platformlarında kullanıcıları hep aynı arayüz karşılıyor. Android’li akıllı telefonlara mutlaka yüklenmesi gereken bir araç.

2. Remember The Milk

Android Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamaları 2

Remember The Milk (RTM) aynı isimdeki popüler servisi Android’li akıllı telefonlara getiren bir uygulama. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen hizmet akıllı telefon, web ve Google uygulamaları aracılığıyla kullanılabiliyor. Google Calendar, Google Tasks ve Outlook ile eşitlenebilen profesyonel versiyonu mevcut, iş akışı yönetimi için ideal. Konum desteği sayesinde bulunduğunuz konuma yakın noktada yapmanız gereken bir işi hatırlatabilmesi büyük avantaj.

3. Todoist: To Do List, Task List

Android Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamaları 3

Todoist: To Do List, Task List görev yönetimi için Android’li akıllı telefonlarda kullanılabilecek en iyi çözümlerden birisi. Çoklu platform desteği sayesinde içerikler bulut depolama alanına kaydediliyor ve diğer cihazlarla eşitlenebiliyor. Bu sayede internet erişimi olan her yerden görev ve yapılacaklar listelerinize ulaşabiliyorsunuz. Sınırsız sayıda yapılacaklar listesi oluşturma imkanı olduğunu belirtelim.

4. Any.do Task List

Android Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamaları 4

Any.do hepsi bir arada özellikli yapılacaklar listesi yönetimi uygulaması. Aile görevlerinizi, iş projelerinizi ve kişisel yapılacaklar listenizi tek bir noktadan yönetebiliyor; diğer kullanıcılarla bir arada çalışma olanağına kavuşuyorsunuz. Bu görev yöneticisi aracı sayesinde iş, ev ve aile hayatınızı kolayca koordine edebilirsiniz. Bulut tabanlı eşitleme, özelleştirilebilir zaman ve konum hatırlatıcısı, paylaşılan görevler, multimedya notları ve jest desteği gibi zengin özellikler sunuluyor.