in

Apple iPhone 6s 1 GB RAM İle Gelebilir

Yeni nesil iPhone’lar resmi Apple etkinliğinde, Eylül ayında duyurulacak ancak cihazlar hakkında aylardır çeşitli sızıntılar gerçekleştiriliyor. Bugün iPhone 6s’in RAM’i hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı. Geekbench 3 uygulamasından alınan ekran görüntüsüne bakılırsa iPhone 6s’te yalnızca 1 GB RAM yer alıyor, tıpkı önceki nesil iPhone’da olduğu gibi. Bu durumda iPhone 6s Plus’ta da 1 GB RAM tercih edilmiş olması muhtemel.

Ekran görüntüleri kolaylıkla değiştirilebilmekte, bu nedenle bu tablo ile ilgili kesin olarak konuşmak doğru değil. iPhone adlandırmalarında s takısı alan cihazlar genellikle performans artışı sunuyor, adında s takısı bulunmayanlar ise yeni tasarımla geliyor. Söylentilere göre iPhone 6s’te tasarım değişmeyecek ama Force Touch ekran ve 12 MP çözünürlüklü kamera bulunacak. Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...