in

Yeni Nesil Moto 360 İki Farklı Boyutla Gelebilir

İkinci nesil Moto 360 akıllı saat hakkında bir süredir çeşitli sızıntılar gerçekleştiriliyor, Motorola’nın kendi tweet’inden elde edilen küçük bir bilgi tasarımla ilgili ipuçları vermekte. Duruma bakılırsa akıllı saat iki farklı boyut seçeneği sunacak.

Brezilya’nın federal telekom düzenleyicisi Anatel’deki listelere bakılırsa 360S ve 360L adlı iki versiyon var. 360S modelinde 270 mAh kapasiteli pil bulunurken 360L modelinde 375 mAh kapasiteli pile yer veriliyor. Karşılaştırma için şimdiki Moto 360’ın 320 mAh kapasiteli pile ev sahipliği yaptığını belirtelim.

Bu tablo elbette akıllı saatin iki farklı boyut seçeneğiyle satışa sunulacağı anlamına geliyor. Mevcut Moto 360 çok büyük olmasa da ince bilekli kullanıcılar için biraz büyük kalıyor. Motorola’nın bu hamlesi akıllara iki farklı ebatta ürün sunan Apple’ı getirmiyor değil.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...