in

Google Hangouts İçin Özel Web Sitesi Hazırlandı

Google nihayet Hangouts için hangouts.google.com adresinden erişilebilen özel bir web sitesi geliştirdi. Bu sayede artık kullanıcılar arkadaşlarıyla mesajlaşmak için için Google+ ya da Gmail’de oturum açmak durumunda kalmayacak.

Ekran görüntüsünden de anlaşılabileceği üzere web istemcisinde sol kısımda rehber görüntüleniyor. Merkezde ise telefon görüşmesi, videolu aramalar ve mesajlaşmalar için butonlar bulunmakta. Arka plan görseli rastgele belirleniyor ve web sitesi açıldığında her defasında farklı bir manzara ortaya çıkıyor.

Mountain View, California tabanlı firma Hangouts üzerinde bir süredir yoğun şekilde çalışmakta. Geçtiğimiz aylarda hizmetin Android ve iOS uygulamalarına kapsamlı güncellemeler sunulmuş ve arayüz daha kullanışlı hale getirilmişti. Facebook’un da Nisan ayında Facebook Messenger için özel bir site hazırladığını hatırlatalım.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...