Kategoriler
Konular

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları

Üst seviye akıllı telefonunuzla eğlenceli vakitler geçirmek için harika grafiklere sahip Android oyunları konusunda bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Akıllı telefonlarımız son yıllarda hem işlem hem de grafik işlem kapasitesi anlamında oldukça yol kat etti. Artan donanım gücü sayesinde nefes kesici görsellik ve şölen sunan Android oyunları geliştirilebiliyor. Boyutları birkaç GB boyutuna ulaşabilen bu oyunlarla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Harika grafiklere sahip Android oyunları için Google Play uygulama mağazasını ziyaret etmeniz yeterli.

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları

1. Modern Combat 5: Blackout

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları 1

Listenin başında en sevdiğimiz Android shooter oyunlarından birisi olan Modern Combat 5 var. Oyunun ücretsiz olması aklınızı çelmesin, türünün en başarılı oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Görsellik bir mobil oyun için oldukça tatmin edici. Düşmanlarla mücadele ederken ortaya çıkan patlama efektleri harika. Modern Combat 5 akıllı telefonların grafik performansını test etmek için tıpkı bir dönemin Doom’u gibi sıkça tercih ediliyor.

2. Real Racing 3

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları 2

Adından da anlaşılabileceği üzere Real Racing 3’te otantik araba modelleriyle yarışlara katılıyorsunuz. 3D yüksek çözünürlüklü detaylar bir tablet ya da akıllı telefonda ortaya konabilecek en iyi sonuçları yansıtıyor. Android işletim sistemli akıllı telefonların GPU’larının ne kadar güçlü olduğunu deneyimlemek için tercih edilen bir diğer oyun konumunda. Bu tip kararlar şüphesiz öznel olsa da Real Racing 3 ve Asphalt arasında bir seçim yapmamız gerekse tercihimizi ilkinden yana kullanırdık.

3. Badland

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları 3

Diğerlerinin aksine 2D platform oyunu olan Badland’de kontroller oldukça kolay: karakterinizi hazırlamak için ekrana dokunun ve aşamalarda ilerleyin. İlerlemek için beyninizi giderek zorlayan puzzle’ları çözmeniz gerekecek. Grafiklerin her seviyede ustalıkla tasarlanmış olduğu gözlerden kaçmıyor. Badland mobil platformlar için geliştirilen en başarılı 2D oyun konumunda, sesleri de oldukça başarılı olduğu için oyunu oynarken kulaklık takmayı ihmal etmeyin.

4. Leo’s Fortune

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları 4

Eşsiz atmosferi ve üst düzey grafikleriyle dikkat çeken Leo’s Fortune’da oyuncuların yuvarlak kabarık kahraman Leo’yu işlemesi gerekmekte. Hem ön plan hem de arka plan ögelerinde yüksek çözünürlüklü dokular mevcut. Bir mobil oyun için oldukça etkileyici grafikler bizlerle. 4.99 USD karşılığında satın alınabilen oyuna özellikle üst seviye bir akıllı telefonunuz varsa mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

5. Dead Trigger 2

Harika Grafiklere Sahip Android Oyunları 5

Modern Combat 5 sizin için fazla “modern” ise Dead Trigger 2 Android platformuyla uyumlu başarılı bir diğer 3D shooter oyunu olarak denemeniz gereken seçeneklerden birisi. Android uyumlu çok sayıda zombie oyunu var ancak Dead Trigger 2 başarılı grafikleri ve efektleriyle bu alandaki en iyi oyun.