in

OnePlus 2 OxygenOS 2.0.2 OTA Güncellemesi Yayınlandı

OnePlus firması yeni üst düzey akıllı telefonu OnePlus 2 için OxygenOS 2.0.2 OTA güncellemesini yayınladı. Güncelleme cihazlara farklı dalgalar halinde sunulacağı için tüm OnePlus 2 sahiplerine ulaşması biraz zaman alabilir.

Resmi OnePlus Forum’daki iletiye bakılırsa güncelleme ile birlikte daha iyi parmak izi okuma ve doğrulama, ön kamerada stabiliteyi artıran ince ayarlar, kamera ön izleme performansının iyileştirilmesi, ses kısma konusundaki hatanın giderilmesi söz konusu.

Bu OTA güncellemesi önemli hataların çözülmesi açısından önem teşkil ediyordu, firma merakla beklenen Oxygen OS 2.1.0 sürümünün geliştirilmekte olduğunu ve Eylül ayının ortasından itibaren yayınlanabileceğini belirtiyor. Davetiye sistemiyle satın alınabilen OnePlus 2 akıllı telefon rakip amiral gemisi modellere kıyasla kayda değer şekilde uygun olan fiyatıyla ön plana çıkıyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...