in

Oppo Find 9 19 Eylül’de Duyurulabilir

Weibo’da önemli sızıntılar gerçekleştiren “Kjuma” hesabının paylaştığı bilgiye göre hakkında bir süredir çeşitli bilgiler gelen Oppo Find 9 akıllı telefonun resmi duyurusu 19 Eylül’de yapılacak. Akıllı telefonun teaser görseli de ortaya çıktı.

oppo find 9

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında resmi tanıtımı gerçekleştirilen Find 7 modelinin devamı niteliğindeki cihaza Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 810 yongaseti güç veriyor. 5.5 inç genişlikli ekran 2K çözünürlük desteklemekte. 4 GB RAM, 21 MP çözünürlüklü ana kamera, kişisel güvenliği bir üst seviyeye taşıyan parmak izi okuyucusu ile 4G desteğinin bulunması olası. Kutusundan Android Lollipop işletim sistemiyle çıkması beklenen Oppo Find 9 akıllı telefonun teknik özellikleri resmi kaynaklardan doğrulanmış değil. Kesin veriler için 19 Eylül’deki resmi duyuruyu beklememiz gerekecek.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...