Kategoriler
Haberler

Acer Predator 6 ve Predator 8 Oyuncuları Hedefliyor

Acer IFA 2015’teki etkinliğinde çok sayıda cihaz tanıtımı gerçekleştirdi. Altı adet Android ve iki adet Windows 10 akıllı telefonun haberini daha önceden paylaşmıştık, ancak daha heyecan verici ürünler de tanıtıldı. Predator serisi altına konumlandırılan yeni akıllı telefon ve tablet mobil oyuncular için cazip görünüyor. Oyuncu akıllı telefonu Predator 6 ve oyuncu tableti Predator 8 teknik detayları ve tasarımları ile ön plana çıkmakta.

Predator 6 akıllı telefon üst düzey Android oyunlarını akıcı ve sorunsuz şekilde oynatabilmesi için tasarlanmış. 6 inç genişlikli ekran, 4 GB RAM, 10 çekirdek işlemcili MediaTek yongaseti (muhtemelen Helio X20) ve 21 MP çözünürlüklü kamera sensörüne yer veriliyor. Predator 8 tablette 1920 x 1200 piksel çözünürlüklü 8 inç ekran, 2 GB RAM, 16 / 32 GB depolama alanı, Gen. 8-LP Intel HD Graphics yongasını da içeren Intel Atom X7-Z8700 işlemcisi bulunuyor.

acer predator 6

Ürünlerin fiyatı ve bulunabilirlikleri konusunda bilgi verilmemiş olsa da tabletin Eylül ayında satışa sunulacağı, Predator 6 akıllı telefonun ise bir süre sonra teknoloji mağazalarındaki yerini alacağı ifade ediliyor.