in

LG V10 Üst Düzey Teknik Özellikler Sunuyor

Üst düzey teknik özellikler ve ikincil ekranıyla ön plana çıkan LG V10 phablet Çin’in sertifikasyon kurumu TENAA’dan onay aldı. Güney Kore merkezli firmanın yeni cihazını önümüzdeki ay içerisinde resmen duyurması bekleniyor.

Akıllı telefonun ikincil ekranı ana ünitenin sağ üzerine konumlandırılmış. Tam bir çözümden değil, hayli küçük bir ekrandan bahsediyoruz. Söylentiler LG V10’a Qualcomm’un Snapdragon 808 SoC’sinin güç vereceği yönünde. 5.7 inç genişlikli ekranın Quad HD çözünürlük değerine sahip olması bekleniyor. 3 GB RAM, 64 GB kapasiteli dahili depolama alanı, microSD kart yuvası üst düzey ürünlerde görmeye alıştığımız detaylar. 16 MP çözünürlüklü ana kamera, ön kısımda selfie çekimler için 5 MP kamera ile parmak izi okuyucu da bizlerle. Bu bileşen güç tuşuna gömülü vaziyette.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...