in

QHD Ekranlı BLU Pure XL Resmiyet Kazandı

BLU firması şu ana kadarki en yetenekli akıllı telefonunu tanıttı. Pure XL model adını taşıyan akıllı telefon Helio X10 yongaseti, 6 inç genişlikli QHD AMOLED ekran, metal gövde ve 349 USD’lik cazip fiyatıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Cihazda 3 GB RAM, 64 GB kapasiteli dahili depolama alanı, 24 MP çözünürlüklü ana kamera gibi tatmin edici bileşenler bulunuyor. Kamerada 1/2.3” sensör, çift ton LED flaş, faz algılamalı otofokus, 4K video kayıt yeteneği gibi detaylar var. Ön kısımda selfie çekimler için 8 MP kameraya yer veriliyor.

BLU Pure XL akıllı telefon ana kameranın hemen alt kısmında konumlandırılan parmak izi okuyucu, 4G LTE bağlantısı ve 3500 mAh kapasiteli pil ile geliyor. İncelik değeri 9.6 mm seviyesinde. Ürünün 29 Eylül’de, Amazon’da siyah ve altın renk seçenekleriyle satışa sunulacağını belirtelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...