Kategoriler
Konular

En İyi Android İkon Paketleri

En iyi Android ikon paketleri ile sizlerleyiz. Android işletim sistemli bir akıllı telefonu özelleştirerek daha havalı bir hale getirmenin en iyi yolu şüphesiz ikonları değiştirmekten geçiyor. Google Play uygulama mağazasında “Google bunu kesinlikle düşünemezdi!” dedirtecek çok sayıda başarılı ikon paketleri mevcut. Tabii arayüz, ikon ve duvar kağıdı gibi içeriklerde kişisel zevkler hayli farklılık gösterebiliyor. Biz ferah tasarımlara sahip olan ve diğer seçeneklere kıyasla ön plana çıktığını düşündüğümüz beş adet Android ikon paketini bir araya getirdik. Dilerseniz seçeneklere daha yakından bakalım.

En İyi Android İkon Paketleri

1. Lines Free

En İyi Android İkon Paketleri 1

Lines ikonları en popüler uygulamalar için ilginç şekiller sunuyor. Her bir ikon basitlik, sadelik esas alınarak tasarlanmış vaziyette. Transparan oldukları için bu ikon paketiyle doğru duvar kağıtlarını kullanmak önem kazanıyor.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

2. Moko

En İyi Android İkon Paketleri 2

Moko oldukça şık bir ikon paketi. Yuvarlatılmış köşeler ve gölgelendirmelere ev sahipliği yapan 2800’ün üzerinde ikon içeriyor. Bulut ortamında 100’ü aşkın sayıda duvar kağıdı da var, bu duvar kağıtları simgelerle harika şekilde eşleşiyor.

3. Difft

En İyi Android İkon Paketleri 3

Difft dört ana rengi güzel modern tonlarla kombine eden yeni bir ikon paketi. Tema ikonları ön plana çıkaracak basit duvar kağıtlarıyla tamamlanıyor. Bu arada adının İngilizce’de farklı anlamındaki “Different” sözcüğünün kısaltmasından geldiğini belirtelim.

4. Hekz

En İyi Android İkon Paketleri 4

Hekz’te hayli renkli altıgen şeklinde ikonlar bulunuyor. İki renk stilinde 1600’ü aşan sayıda simge sunuluyor.

5. Polycon

En İyi Android İkon Paketleri 5

Diğer paketlere kıyasla daha sade ve ferah ikonlara sahip olan Polycon Google’ın Material Design’ından esinleniyor. Simgeler düz tasarımlı ve stok Android işletim sistemindeki ikonlara benziyor. Görünümü başarılı şekilde tamamlayacak duvar kağıtları da var. İkonlar ekrandaki herhangi bir renkle kolayca eşleşebiliyor.