in

iOS 9 Kullanıma Sunuldu

iOS dünyasına ait bir cihaza sahipseniz bugün sizin için önemli bir gelişme var. Apple mobil işletim sisteminin yeni versiyonu iOS 9’u kullanıma sundu. iOS’in yeni versiyonu desteklenen cihazlara artık yüklenebiliyor. iPhone 4S ve üzeri, iPad 2 ve daha yeni versiyonları ya da herhangi bir iPad Mini modeline sahip olan kullanıcılar yeni işletim sistemini cihazlarına kurabiliyor. Güncelleme bildirimi size ulaşmadıysa Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi yolunu takip ederek güncellemeyi elle kontrol edebilirsiniz. 1.3 GB boyutundaki iOS 9’u 16 GB kapasiteli ürünlere dahi sorunsuzca yüklemek mümkün görünüyor.

iOS 9 önemli yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Yeni font, multitasking uygulama geçişi, geliştirilen Siri, büyük ekranlı iPad’ler için bölünen ekranda çoklu uygulama çalıştırma, dahili News uygulaması var. Wallet uygulaması ile ödemeler kolaylaşıyor, Notes uygulamasının gelişmiş özelliklerinden faydalanılabiliyor. Bu arada merakla beklenen watchOS 2.0 güncellemesinin bir süre sonra yayınlanacağını ifade edelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...