in

LG Class Metal Gövde İçeriyor

LG’nin orta seviye donanımsal özellikler ve 5.7 inç genişlikli ekran içeren yeni bir akıllı telefon modeli benchmark uygulamalarının veritabanında kısa süre önce belirmişti. H740 model numarasına sahip olan cihazın LG Class adıyla duyurulması bekleniyor. Güney Kore merkezli firma duyurunun teaser’ını sosyal medya kanalları aracılığıyla paylaştı. Duruma bakılırsa Class 21 Eylül’de resmen tanıtılacak.

LG’nin yeni akıllı telefonu tamamen metalik gövde malzemesi ile gelse de cihaz teknik özellikler anlamında orta seviye modellerle örtüşüyor. LG Class’ın 5.7 inç genişlikli dokunmatik ekranı 1920 x 1080 piksel çözünürlük değerine sahip. 12 ya da 13 MP LED flaşlı kamera, 5 MP selfie kamerası, 2 GB RAM, 8 GB depolama alanı, Qualcomm’un Snapdragon 615 yongaseti ile Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi sunuluyor. LG’nin 1 Ekim’de New York’ta bir etkinlik daha düzenleyeceğini sözlerimize ekleyelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...