Kategoriler
Rehberler

Android: Müzik Listesi Oluşturmak

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzu müzik dinlemek için yoğun şekilde kullanıyorsanız şüphesiz müzik listesi oluşturmak sizin için öncelikli konulardan birisi halini alacaktır. Android tutkunları cihazlarında müzik listesi oluşturmak için Pulsar Music Player adlı başarılı uygulamadan faydalanabiliyor. Araç yenilikçi, hafif ve çok sayıda özelliğe ev sahipliği yapan bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Material Design stilinde tasarımla ve animasyonlarla zenginleştirildiğini görüyoruz. Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi çok dinlenenler, son olarak dinlenenler ya da yeni eklenen şarkıları esas alarak akıllı oynatma listeleri oluşturabilmesi.

Android: Müzik Listesi Oluşturmak

Android Müzik Listesi Oluşturmak 1

Uygulamada müzikler albüm, sanatçı, klasör ya da tarza göre görüntülenebiliyor. Sanatçı ve albüm görselleri otomatik eşitlenmese de hızlı bir taramanın ardından akıllı telefonunuzda depoladığınız müzikleri albüm, sanatçı ya da şarkılar olarak elinizin altında buluyorsunuz. Ana ekran widget’ı, renkli temalar, şarkılar arasında boşluksuz geçiş, uyku zamanlayıcısı gibi faydalı özellikler mevcut. MP3, AAC, FLAC, OGG ve WAV dosya formatları yürütülebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Pulsar Music Player’ın denenmesi gereken bir Android uygulamasını olduğunu belirtelim. Aracı bu bağlantıya erişerek ya da Google Play’de aratarak ücretsiz yükleyebilirsiniz.