in

Android Takvim Uygulaması CloudCal

Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilen takvim uygulaması CloudCal günlük akışı ve görevleri yönetmek için kullanılabilecek “Magic Circles” yani sihirli çemberler özelliğine ev sahipliği yapıyor. Arayüzde hangi saatlerinizin boş olduğunu kolayca görebiliyorsunuz. Uygulama yalnızca şık ve kullanışlı bir arayüze sahip olmakla kalmıyor; Google Calendar, Google Tasks, Exchange, Outlook gibi servislerle senkronize çalışabiliyor. Pro sürümü halka açık yüzlerce takvim hizmetiyle uyumlu vaziyette. Aylık görünüm modunun birçok takvim uygulamasında bulunmadığını biliyoruz.

Arayüzde iptal etmek ya da yeninden düzenlemek istediğiniz randevuları kaydırıp sürükleyebilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık görünümde bunları yeniden boyutlandırabiliyorsunuz. Pro versiyonda dosya ekleri, fotoğraf ve kayıtları paylaşma; harita ve konum bilgilerinden yararlanma imkanı hazır. Tanıtım videosundan uygulamanın çalışma mantığını görebilirsiniz. CloudCal uygulamasını yüklemek için bu bağlantıya erişmeniz yeterli olacaktır.

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...