Kategoriler
Rehberler

Android: Yapılacaklar Listesi Oluşturmak

Android’li akıllı telefonunuzda yapılacaklar listesi oluşturmak için faydalanabileceğiniz bir uygulama arayışında mısınız? Google Play uygulama mağazasında bu görevi üstlenebilecek çok sayıda seçenek olsa da ideal çözümü bulmak önemli. Minimal To Do uygulaması yapılacaklar listesi oluşturmak alışkanlıklarınıza yeni bir düzen kazandırabilir. Uygulamaya hatırlatma girişi yapmak oldukça basitleştirilmiş, bu sayede gereksiz alanları doldurmakla uğraşmadan girişleri hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Android: Yapılacaklar Listesi Oluşturmak

Android Yapılacaklar Listesi Oluşturmak

Minimal To Do uygulamasında yeni bir hatırlatma oluşturmak için yalnızca “Plus” butonuna dokunun, küçük bir görev içeriği yazın. İhtiyacınız varsa “Reminder” anahtarına geçin, işlem bu kadar. Hatırlatmaları atlamak için sağa ya da sola doğru kaydırma yapmanız yeterli, bunu yaptıktan sonra kısa süre içerisinde geri alabileceğinizi belirtelim. “Reminder” anahtarı takvim ve saat üzerinde belirgin şekilde açılır pencere olarak ortaya çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak

Minimal To Do’da komplike ayarlar yok, koyu bir arkaplana geçiş yaparak gece modunu aktifleştirebiliyorsunuz. Google’ın Material Design arayüz konseptine uygun bir arayüzün tasarlanmış olması sevindirici. Ana ekrana eklenebilecek bir widget’ın bulunmaması ve diğer popüler uygulamadaki eşleştirme özelliğinin yer almaması uygulamanın eksikleri olarak gösterilebilir. Uygulamayı Google Play uygulama mağazasında aratarak ya da buraya dokunarak ücretsiz indirebilirsiniz.