in

Android SMS Uygulaması Material Messaging

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda varsayılan SMS aracına bir alternatif mi arıyorsunuz? Material Messaging uygulamasına şans tanıyın. İlgi çekici bir arayüz içeren uygulama çeşitli özelleştirme seçenekleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Her konu için farklı font, renk ve görsel kişilleştirme ögelerini belirleyebiliyorsunuz. 7 font, 9 animasyon ve 8 titreşim düzeni mevcut. Aynı zamanda bildirimler de özelleştirilebiliyor; örneğin bildirimlerin LED aydınlatma, renkler, titreşim, ses, sessize alma ve tekrarı gibi alanları dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Android SMS Uygulaması Material Messaging

Android SMS Uygulaması Material Messaging

Material Messaging Android işletim sisteminin mevcut arayüzüyle de oldukça uyumlu. Android Wear ve Android 5.1’in çift SIM özelliğini destekliyor. Android 6.0 Marshmallow sürümündeki Direct Share özelliği de desteklenmekte. Samsung akıllı telefonlarda parmak izi ile kilitleme yapılabiliyor. Wi-Fi üzerinden MMS, Samsung Multi-Window entegrasyonu, uygulama içi iletişim ve arama fonksiyonu da bizlerle. Uygulamayı buradan ücretsiz indirebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...