in

Android Rehber Düzenleme Uygulaması FullContact

Herhangi bir akıllı telefonda rehberi düzenlemek, farklı cihazlarla eşitleme işlemi gerçekleştirmek ya da birden fazla liste oluşturmak oldukça karmaşık bir hal alabiliyor fakat Android ekosisteminde doğru araçlardan yardım alarak bu tür sorunları geride bırakabiliyorsunuz. FullContact adlı uygulama adından da anlaşılabileceği üzere adres defterinizi kolaylıkla düzenlemenize ve tıpkı bir puzzle’ın parçalarını birleştirir gibi işlemleri pratik şekilde halledebilmenize olanak tanıyor. Farklı platformları desteklediği için Android, iOS ya da Windows işletim sistemli cihazlarınızda aynı isim, görsel, adres, e-posta, telefon numarası, sosyal ağ hesabı verilerini elinizin altında bulundurabiliyorsunuz.

Uygulama değişiklikleri otomatik algılıyor ve size bildirim yaptıktan sonra eşitlemeyi otomatik olarak yapıyor. Beş adete kadar Gmail ve iCloud hesabı bağlanabilmekte. FullContact uygulamasını Google Play’de aratarak ya da buraya dokunarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...