in

LG V10 Raflardaki Yerini Almaya Hazırlanıyor

LG’nin bu ayın erken döneminde resmi tanıtımını gerçekleştirdiği V10 akıllı telefonu dünya genelinde teknoloji mağazalarındaki yerini almaya başlıyor. Cihaz bu hafta içerisinde Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Hong Kong’da satışa sunulacak. Akıllı telefonun Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Latin Amerika ülkelerinde ise yılın bu çeyreği içerisinde kullanıcılarla buluşturulması bekleniyor.

ABD’de T-Mobile, AT&T, Verizon gibi önde gelen servis sağlayıcıları cihazı abonelerine satmaya çalışacak. T-Mobile’da satışlar bugün başlamış vaziyette, AT&T ise satış tarihi olarak 6 Kasım’ı belirlemiş görünüyor. LG V10’u daha Premium görünümlü bir şekilde edinmek isteyen kullanıcılara Vietnam merkezli Karalux firmasının altın kaplamalı bir model tasarladığını hatırlatalım.

LG V10 akıllı telefon bugüne dek yalnızca firmanın anavatanı olan Güney Kore’deki teknoloji mağazalarında boy göstermişti.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...