in

Microsoft Band 2 Satışa Sunuldu

Microsoft giyilebilir cihazlar alanında sağlık ve fitness ürünlerine önem veriyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan orijinal Microsoft Band çeşitli ülkelerde kullanıcılarla buluşturulmuş ve bünyesinde barındırdığı 10 adet sensör ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu yıl geliştirilen Band 2’de sofistike VO2 Max ölçer de yer alıyor, bu sayede koşucular akciğer kapasitelerini ölçebiliyor. Tasarımı büyük ölçüde değiştirilen bilekliğin daha ergonomik olduğu ifade ediliyor.

250 USD karşılığında satın alınabilen Microsoft Band 2’de golf oyunu takibi ve salınım dayanıklılığı gibi yeni çalışma takibi özellikleri, elevasyon takibi için barometre, akciğer kapasitesi ölçümü için VO2 Max sensörü, deri sıcaklığı sensörü, UV sensörü, Cortana entegrasyonu, gelişmiş uyku ve fitness takibi ile Android, iOS ve Windows Phone’a tam uyumluluk desteği sunuluyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...