in

Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact’a Güvenlik Güncellemesi

Resmi tanıtımları geçtiğimiz ay yapılan ve bu ay içerisinde satışa sunulan Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact akıllı telefonlar için ünlü Stagefright exploit’ini kapatan yazılım güncellemesi yayınlandı. Cihazların tüm versiyonları ve Xperia Z5 Dual modeli de güvenlik güncellemesini alıyor. 281 MB boyutundaki güncelleme 32.0.A.6.152 sürüm numarasını taşıyor ve bazı kullanıcılardan edinilen bilgilere göre kamera performansının iyileştirilmesi, ısı yönetiminin geliştirilmesi, parmak izi okuyucu sensörün çalışma kararlılığının arttırılması gibi artılar sunuyor.

sony xperia z5 güncelleme

OTA yoluyla cihazlara ulaştırılan güncelleme çeşitli bölgelere farklı zamanlarda aktif hale geldiği için elinizdeki akıllı telefonda güncelleme bildiriminin belirmesi zaman alabilir. Sabırsız kullanıcıların Sony’nin PC uygulaması ile elle güncelleme kontrolü yapabileceğini sözlerimize ekleyelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...