in

Periscope Artık Apple TV’de de Kullanılabiliyor

Geçtiğimiz ay Twitter’ın sahip olduğu popüler video streaming servisi Periscope’un dördüncü nesil Apple TV ile uyumlu olan bir uygulamasının geliştirildiği bilgisi ortaya çıkmıştı. Firmadan gelen duyuruya bakılırsa Apple TV kullanıcıları Periscope uygulamasını cihazlarına yükleyebiliyor.

Apple TV için geliştirilen uygulama çalıştırıldığında arayüzde dünyanın çeşitli bölgelerinden gerçekleştirilen canlı yayınlar listeleniyor. Üstelik kullanıcı hesabıyla oturum açma zorunluluğu da bulunmuyor. Yayınlar izlenirken ekranda beliren yorumlar ve kalpler de yine uygulamada mevcut.

Uygulamada şu an bir canlı yayını izlerken başka bir yayına kolayca geçiş yapılabiliyor. Yayın hakkında beliren yorum ve kalpler gizlenebiliyor. Ana menüye dönme ve izlenilen canlı yayın sona erdiğinde farklı bir yayına otomatik olarak geçiş yapma seçenekleri de mevcut.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...