in

Samsung Galaxy A5’in Halefi GFXBench’te Listelendi

Samsung’un geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu Galaxy A5 modeli akıllı telefonunun halefi olduğu düşünülen SM-510F model numaralı yeni ürünü geçtiğimiz günlerde SIG’den Bluetooth sertifikasını almıştı. Cihaz şimdi de popüler benchmark uygulamalarından GFXBench’in veritabanına girdi.

samsung sm-a510f galaxy a5

GFXBench’in tespit ettiği teknik özelliklere bakılırsa akıllı telefona 1.6 GHz’de görev yapan dört adet Cortex-A57 ve dört adet Cortex-A53 işlemci çekirdeği içeren Samsung Exynos 7 Octa SoC’si güç veriyor. 5.2 inç genişlikli ekran 1920 x 1080 piksel çözünürlük değerine sahip. 2 GB RAM ve 16 GB kapasiteli dahili depolama birimi tercih edilmiş. 13 MP çözünürlüklü ana kamera ile ön kısımda selfie çekimler için 5 MP kamera görev bekliyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi versiyonunun kurulu olduğu Samsung SM-510F’de Bluetooth, GPS, WiFi ve NFC bağlantıları mevcut.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...