Kategoriler
Haberler

General Mobile 4G İçin Marshmallow Yayınlandı!

Google , Android 6.0’ı Nexus cihazlarına dağıtmaya başlamıştı. Google‘ın ayrıca anlaşmalı olarak üretilen Android One projesi kapsamındaki telefonlara da güncelleme gelmeye başladı. Android One projesi dahilinde olan General Mobile 4G telefonuna da Android 6.0 güncellemesi verilmeye başlandı.

General Mobile firması, güncellemeleri erken ulaştırmasıyla ünlü olmuş durumda. Firmanın yaptığı başarılı güncellemeler ve verilme süreleri kullanıcılar tarafından da takdir topluyor. Şimdi ise söz konusu General Mobile 4G için güncellemenin dağıtımına Google tarafından başlandığı firmanın Facebook sayfasında ilan edildi.

Daha iyi RAM ve pil kullanımı, daha stabil bir arayüz, yeni uygulama izinleri ile beraber daha birçok yeniliğin yer aldığı güncellemeyi kurmak için General Mobile 4G sahipleri Android 6.0 Marshmallow güncellemesini “Menü>Ayarlar>Telefon Hakkında ”Sistem güncellemeleri” adımlarını izleyerek kontrol edebilir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Bu arada değinmekte fayda gördüğümüz diğer nokta ise şu: Eğer General Mobile Discovery sahibi iseniz bu güncellemeyi maalesef alamayacaksınız. Yine resmi General Mobile Facebook hesabından yapılan açıklamada güncellemenin sadece 4G modeli içerdiği ve Discovery modeli için 4.2.2 güncellemesinin son güncelleme olduğu belirtildi.

Siz Android 6.0 Marshmallow güncellemesini kurdunuz mu?

AKILLI TELEFON FORUMLARI AÇILDI. BEKLİYORUZ!