Kategoriler
Haberler

OnePlus X Dağıtımı Amerika ve Kanada’da Başladı

Dünyadaki diğer dağıtılan bölgelerden sonra One Plus X, sonunda Amerika ve Kanada da satışa sunuldu. Ancak telefon için bir uyarı da yapılıyor. One Plus X‘e sahip olabilmek için davetiye sahibi olmanız gerekiyor. One Plus firması bu neredeyse herkesçe nefret edilen davet üzerine telefonu alma sisteminden vazgeçmedi. Bu da demek oluyor ki, eğer bir daveti garanti edemezseniz cihaza resmi olarak sahip olamıyorsunuz.

Ancak yine de telefona sahip olmak isteyenler için halen bir çözüm yolu bulunuyor. Bu da One Plus‘un daveti rezervasyon listesine kaydolup, adınızı yazdırmak… Tabii ne kadar sürede sıra geleceğini kestirmek bile imkansız.

One Plus X, kilitsiz haliyle 249$‘dan satışa sunuluyor. Bu süper-ucuz diyebileceğimiz (özellikle de Amerika standartlarında) fiyata aldığınız özellikler ise hayli yüksek. 5 inç boyutuyla 1080p çözünürlüklü ekrana sahip telefon 13 MP otomatik odaklama özellikli ve flash özellikli kamera ile geliyor. 8 MP ön selfie kamerası da mevcut. Qualcomm Snapdragon 801 işlemciye sahip olan One Plus X, 3 GB RAM, 16 GB artırılabilir hafıza, çift SIM özelliği, 4G ve 2,525 mAh gücünde bir bataryayla birlikte geliyor. Ayrıca Android 5.1.1 işletim sistemiyle çalıştığını da ekleyelim.