in

Microsoft Lumia Kamera Uygulaması Güncellendi!

Her ne kadar Nokia markası Microsoft tarafından satın alınmış olsa da bazı eski Lumia modellerinin hala kullanımın devamı söz konusu. Yakın zamanda Lumia serisine Windows 10 Mobil güncellemesini veren Microsoft Lumia 1020 kullanıcılarını sevindirdi. Şimdi ise kamera uygulamasını güncelleyerek önemli bir adım attı. Direkt olarak Windows Store’dan indirilebilen yeni kamera uygulaması, Lumia 1020 modeline yeni özellikler katıyor.

Peki nedir bu özellikler? Kısaca bahsedecek olursak;
DNG ve RAW formatlı resim dosyalarını artık destekliyor. Bu sayede fotoğraflarınızı herhangi bir program ile dönüştürme işlemi yapmadan bilgisayarınızda direk olarak düzenleyebileceksiniz. Odaklama ile optimizasyonlar yapılmış olup, odaklama süresi de düşürülmüş. Her ne kadar haberimizde Lumia 1020’nin adı geçse de yeni uygulama Lumia 640 ve Lumia 535 modelleri için de geçerli olacak. Güncellenen uygulamadaki en büyük farkı kamera kalitesi açısından daha üstün olan Lumia 1020 kullanıcıları hissedecek. Lumia Camera uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer Windows Phone kullanıcısıysanız, bu uygulamayı kaçırmayın.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...