in

Monument Valley Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz!

iPhone‘unuzda veya iPad‘inizde oynayacak ücretsiz bir oyun arıyorsanız, sizin için yeni bir fırsat var. Son zamanlarda popüler olmuş bu uygulamakısa bir süre için ücretsiz. Grafikleriyle büyülediği kadar eğlenceli olan bulmaca-macera oyunu Monument Valley, App Store‘da hemen indirilmeyi bekliyor!

Normalde 4 dolar fiyatla satılan uygulama, 2014’te Apple tarafından “Yılın Oyunu ve Tasarımı” ödülünü almıştı. Popüler oyunun Ocak 2015 itibariyle 5,8 milyon dolar gelir elde ettiği, bu gelirlerin büyük bölümünü iOS’taki satışlardan sağladığı ortaya çıkmıştı. Ustwo Studio , satışların yalnızca yüzde 5’inin Andorid’den yapıldığını söylemişti. Oyunda onuncu seviyeye ulaştığınızda Forgotten Shores 2 dolarlık bir ücret ile bu eklentiyi edinebiliyorsunuz. Bu oyuna başladıktan sonra eklentiyi alacağınıza kesinlikle eminiz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...