Kategoriler
Haberler

Altın Değerinde BlackBerry Porsche

Akıllı telefonların fiyatları cep yakmasına rağmen, Karalux adlı şirket, bu kez de BlackBerry Porsche Design P’9983’e bambaşka bir dizayn kattı.

24 karat altının kullanıldığı cihazın tuşlarının, klavye kısmının, logosunun ve kamera kısmının altınla kaplandığı gözlerden kaçmıyor. Altın rengi hoşuna gitmeyen tüketicilerin ayrıca çikolata altın rengi de olduğunu da söyleyelim.

”Her ne kadar göze basit bir ürün olarak gözükse de zaman alan ve hassas işlemlerden geçiyor. Kaplama işleminin yapılabilmesi için tüm parçaların dikkatle çıkarıldığı, altın tankına batırıldığı daha sonrasında ise yerine takıldığı
Kaplama işleminin yapılabilmesi için tüm parçaların dikkatle çıkarıldığı, altın tankına batırıldığı daha sonrasında ise yerine takılıyor ve bu süreç toplamda 3 saat sürüyor.” sözlerini dile getiren Karalux ürün sitilisti cihazın takı severlerin hoşuna gideceğini ayrıca belirtti.

Özel bir seri olması nedeniyle yüksek fiyat etiketine sahip olan Porsche Design’ın P9983 modeli, bu işlemin ardından 2.440 dolara satın alınabiliyor. Eğer hali hazırda bu cihaza sahipseniz altın tipine göre 665 dolar veya 887 dolar ödeyerek cihazınızı altın kaplatmanız mümkün oluyor.