Kategoriler
Apps & Oyunlar

Karayolları Genel Müdürlüğü Trafik Mobil Uygulamasını Duyurdu!

Karayolları Genel Müdürlüğünün Türkiye Trafik Mobil uygulamasıyla vatandaşlara gidecekleri yerle ilgili alternatifli güzergah seçeneği sunuluyor.

KGM personel alımı başvurusu nasıl yapılır? KPSS 2018/6 ile 662 ...

Seçtiğiniz il ve ilçeler arasında en hızlı en kısa ve ücretsiz yollar gibi alternatifleri olan uygulamada seçtiğiniz güzergâh üzerindeki kapalı ve yol çalışmalarına ait bilgileri 5 dakikada bir güncellenen veritabanı ile öğrenebileceksiniz. Gideceğiniz en uygun güzergahı ise harita üzerinde görüntüleyip, yol tarifi alabilecek, toplam mesafeyi ve süreyi kolayca öğrenebileceksiniz. Seyahat boyunca asistanlık yapacak bu hizmetlere ek olarak araçlara ait Otomatik Geçiş Sistemi’nde (OGS) ihlal olup olmadığı sorgulayabilecek, kullanılacak otoyola ait bilgilere de hızlıca erişileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Ücretli olan uygulamalara rakip, hemde ücretsiz olan uygulama şuan için sadece iOS platformunda indirebilir durumda. Bu uygulamasından dolayı Karayolları Genel Müdürlüğü’ne teşekkür eder, yola çıkmadan önce emniyet kemerinizi takmanızı ve seyir halindeyken telefon ile oynamamınızı hatırlatır, iyi yolculuklar dileriz.