Kategoriler
Haberler

Bütçe Dostu Lenovo A7000 Turbo

Akıllı telefon pazarında amiral gemisi cihazalar rekabet ederken, bu rekabete bütçe dostu cihazlarda katılmış durumda. Her geçen gün artan teknoloji geride bırakılan teknolojilerinde ucuzlamasını sağlıyor. Hâlbuki orta seviye bir cihazı akıllı telefon devleri 150 dolara kadar fiyatları indirmiş durumda.

CES 2016 fuarında görücüye çıkan bütçe dostu cihaz ise Lenovo A7000 Turbo oldu. Çinli teknoloji devinin bulunduğumuz hafta içerisinde tanıtımını yapmış olduğu telefon her cebe girecek bir telefon olmuş. Özellikle Fiyatına göre oldukça yüksek donanımlarla gelen A7000 Turbo, kullanıcılarını memnun edecek gibi.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Teknik özelliklerine kısaca değinecek olursak; 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan bu telefonda sekiz çekirdek MediaTek MT6752 işlemcisi ve 2GB’da RAM bulunuyor. 13MP’lik arka ve 5MP’lik ön kamerası, birçok orta segment akıllı telefonlardan daha iyi bir tercih yapılmış. Üstelik bu kadar saydığımız özellikteki A7000 Turbo’nun fiyatı da sadece 165 dolar fiyat etiketi ile müşterilerini bekliyor.