in

Periscope Yayınlarını Artık Twitter Üzerinden İzleyebileceksiniz!

Rakiplerine göre kullanım ve popülerlik açısından en kaliteli mobil canlı yayın uygulaması olan Periscope artık Twitter ile görüntülenebilecek. Kullanıcıların şüphesiz hoşuna gidecek bu özellik sayesinde Periscope canlı yayınları, Twitter anasayfasından normal bir video gibi izlenebilecek. Özellikle Periscope uygulaması yüklü olmayan kullanıcılar için önemli bir adım olacak. Lâkin bu sayede Periscope uygulamasını indirmeden bile canlı yayınları Twitter üzerinden takip edip izleyebilecekler.

Peki sunulan bu özellik nasıl kullanılıyor? Twitter üzerinden Periscope yayınlarını izlemek şimdilik sadece iOS platformu tarafında mümkün. Ancak yakın zamanda Android için bir güncelleme yayınlanacağı da söyleniyor. Bu özellik sayfasında Twitter anasayfanızdaki sıradan bir GIF dosyası veya video gibi canlı yayınları izleyebileceksiniz.

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...