in

Orta Segmente Sony Xperia X Serisi

Sony, Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi sırasında orta segmente özel Xperia X serisini ilan etti. Serinin ilk üç üyesi Xperia X, XA ve X Performance olacak. Üçünde de 5 inç ekran ve çeşitli renk seçenekleri yer alıyor. Xperia X ile 23 MP kamera, 13 MP selfie kamerası, 2620 mAh kapasiteli batarya, Snapdragon 600 işlemci, 3 GB RAM, Android 6.0 işletim sistemi, 32 GB depolama ve microSD kart yuvası geliyor. Güç butonu aynı zamanda parmak izi okuyucu.

Sony Xperia X Performance ise Snapdragon 820 işlemciye geçiyor, IP68 sertifikalı su geçirmezlik katıyor, 4K video çekebiliyor. Sony Xperia XA ise daha uygun olan versiyon. Eksikleri 5 inç 720p ekran, 13 MP ana kamera, 8 MP selfie kamerası, MediaTek MT6755 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB depolama ve sadece 2300 mAh batarya.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...