Kategoriler
Apps & Oyunlar

En İyi Android Alarm Uygulaması

Android Alarm Uygulaması

Yataktan kalkmak herkes için oldukça zor olmalı. Özellikle ertesi gün bir proje teslim etmek isteyenlerin bütün gece çalışıp sadece birkaç saat uyuduklarını biliyoruz. Yani zamanında uyanmak gerçekten stres artıran bir süreç. Eskiden uyanmak için başkalarından yardım isterdik. Artık bunu akıllı telefonlarınız yapabilir. Bu yazımızda oldukça keyifli bir Android alarm uygulaması olan Alarmy’i tanıtmak istedik.

Bu yazıdaki alarm uygulaması sizi yataktan kaldırana kadar çalmaya devam ediyor. Çünkü uygulama arayüzünde sizden isteneni yapmanız gerekiyor. Yani telefonun ekranına dokunmanız yeterli değil. Gerçekten de zorla yataktan kaldırma konusunda çok başarılı olduklarını söylememiz gerek.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Alarmy

Android Alarm Uygulaması

Uyanmak için genelde güzel sesler duymak isteyebilirsiniz. Fakat Alarmy uygulaması bunun tam aksini iddia ederek, gerçekten sinir bozucu sesler duymanıza neden oluyor. Berbat bir sesle uyanmayı tercih ediyorsanız ”Gürültülü zil sesleri” seçeneğini işaretleyin ve istediğinizi seçin.

android-alarm-uygulamalari2

Ardından ”Alarm kapama yöntemi” bölümüne gelerek, çalan alarmın nasıl susması gerektiğini ayarlamanız gerek. Burada güzel seçenekler var. Özellikle algınızı hızlandırmak için barkod okutma ya da matematik problemleri bölümünden yararlanabilirsiniz.