in

Resmi Reddit Android Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Reddit kullanıcıları Android işletim sistemli akıllı telefonlarında uzun süredir Google Play uygulama mağazasındaki çeşitli üçüncü parti araçlarla yetinmek durumundaydı. Resmi niteliğe sahip olmayan bu çözümler işlevsel ve kullanıcı dostu arayüzler sunmaktan uzaktalar. Sitede kullanıcı olarak etkin şekilde yer alan uygulama geliştiricileri yetenekleri doğrultusunda çok sayıda araç geliştirse de hizmetin resmi uygulamasını bir an önce kullanıma sunması sabırsızlıkla bekleniyordu.

Servisin resmi Android uygulaması için 2014’ten beridir sıkı çalıştığı biliniyor. Uygulamanın Beta sürümü Aralık 2015’te hazırlanmıştı ve az sayıda kullanıcı bu versiyonu test etti. Uygulamanın final sürümü bugün Google Play’de, “Reddit: The Official App” adıyla kullanıma sunulmuş vaziyette. Kullanıcıların ilk izlenimleri aracın başarılı olduğu yönünde. Dileyenler elbette şimdiye dek yararlandıkları üçüncü parti uygulamalar ile yola devam edebilecek.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...