Kategoriler
Rehberler

Android Telefondaki Fotoğraflardan Nesneleri Silme

Fotoğraflardan Nesneleri Silme

Çoğu zaman fotoğraflarınızda istenmeyen insanlarla veya nesnelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bir manzara fotoğrafı çekmek istediğiniz her şeyin kusursuz görünmesi şart. Kısıtlı bir durumdayken çabuk davranmak zorunda kaldığınız fotoğraf çekimlerinin sonucu, eve gelip incelediğinizde istediğiniz gibi olmayabilir. O nedenle fotoğraflardan nesne silme konusuna değinmek istedik.

Photo Director kullanarak görsellerdeki istenmeyen/bulanık alanları kolayca silebilirsiniz İlk adımda, ücretsiz indirilebilen Photo Director uygulamasının alt kısmında yer alan araçlar listesinde dolaşarak “Kaldırma” özelliğini seçin. Şimdi, bu özelliğin nasıl kullanıldığını gösteren basit bir rehber gösteriliyor olacak.

Kırmızı çizgiyi kullanarak seçili görselinizdeki kaldırmak istediğiniz alanı seçin. Seçili alana yakınlaştırmak için ekranda zum hareketi uygulayın ya da alternatif olarak detaylı görünüm için yanda açılan pencereden yardım alın.

Görselle işinizi bitirmek için tatmin edici sonuçlara ulaştığınız anda Uygula butonuna basın. Uygulama seçtiğiniz alanı kaldırmak için çalışmaya başlayacak ve fotoğrafta yer alan diğer alanlardan destek alarak boşalan alanı dolduracak.