in

Samsung Galaxy S5 Android Marshmallow Güncellemesi

Samsung Galaxy S5 Android Marshmallow güncellemesi yaklaşık bir ay önce akıllı telefonun SM-G900L model numaralı versiyonu için yayınlanmaya başlamıştı. Son gelişmelere bakılırsa Güney Kore merkezli firmanın 2014 yılı amiral gemisi akıllı telefonunun yaygın kullanıcı kitlesine ulaşan SM-G900F model numaralı sürümü için de Android Marshmallow güncellemesi hazır durumda. Sri Lanka ve birçok Avrupa ülkesinde SM-G900F model numaralı cihazlar satışa sunulmuştu.

Güncelleme akıllı telefonu Android Marshmallow 6.0.1 versiyonuna taşıyor. İşletim sistemi güncellemesi tüm cihazlara aynı anda ulaşmadığı için işlemi gerçekleştirebilmek adına bir süre beklemeniz gerekebilir. Güncellemeyi manuel kontrol etmek için akıllı telefonunuzda “Settings » About device » Software update” (Ayarlar – Cihaz Hakkında – Yazılım Güncellemesi) yolunu izleyebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...