Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android 7.0 (N) İfadeleri Nasıl Yüklenir?

Android 7.0 (N) İfadeleri Nasıl Yüklenir?

Android N Önizleme sürümü ilk etapta Google tarafından Nexus 5, 5x, 6, 6p sahiplerine sunuldu. Daha Android 6.0 yeni iken Android 7.0 adımı biraz şaşırtıcı oldu. Android N yani Android 7.0 ile gelen yeniliklerden biri yeni nesil ifadeler. YouTube videolarına bakılırsa yeni sürümde 3D dokunmatik ekran desteği de olacak. Android N Önizleme 2 paketindeki yeni nesil ifadeler dikkat çekiyor. İşletim sistemine dair güncellemeyi asla almayacak ya da alacak olsa da aylarca bekleyecek tonla cihaz var. Recovery güncellemesi yapıp CWM ya da TWRP kurmuş olanlarsa özel zip paketini kullanarak bu ifadeler setini kurup kullanabilir. Android 6.0.1 ile gelen ifadeler iOS benzeriydi. Google bu kez Android 7.0 ile daha da iOS benzeri ifadelere geçiyor. Bunları elde etmenin yolu şu:

1

TWRP Recovery ile yüklemek için önce cihaz depolama alanına Android-N-Emojis.zip paketini kopyalayın. İşleme geçmeden önce TWRP ile yedek almanız önerilir. Ardından en baştaki Install seçeneğine tıklayın.

2


Dosyayı seçtikten sonra kurulum onayı vermek için alttaki butonu sağa doğru sürükleyin. Kısa bir süre içinde kurulum tamamlanacak.

android 7.0

Successful yani başarılı mesajı gelince alttaki mavi butona tıklayıp cihazı yeniden başlatın ve Android 7.0 özel ifadeler setini kullanmaya başlayın.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?