Kategoriler
Konular

Telefon İçin İş Uygulamaları

Telefon İçin İş Uygulamaları

Android cihazınıza doğru uygulamalar yüklendiğinde cebinizde taşıyacağınız portatif ofisinize kavuşabilirsiniz. Çoğu ücretsiz ve özellikle dolu olan çok sayıda eşsiz uygulama sizleri bekliyor. Word dosyalarını, Excel dokümanlarını ve PowerPoint sunumlarını açıp düzenleyebilir, PDF dosyaları oluşturup görebilir, bulutta depolanan herhangi bir belgeye erişebilirsiniz. Tüm bunlar için akıllı telefonunuzdaki ekrana dokunmanız yetecek. Artık masaüatü bilgisayarınıza ya da ofisinize bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Bu akıllı yazılımları kullanarak aynı zamanda hazırlamanız gereken gereksiz dokümanların sayısı da belirgin biçimde azalıyor olacak.

Peki ya dışarıda ya da seyahat halindeyken ofisteki bilgisayara uzaktan erişmeniz gerekirse ne olacak? Aynı zamanda herhangi bir PC ya da Mac bilgisayara uzaktan erişme imkanı veren uygulamalar olduğunu da öğrenmek sizi memnun ediyor olacak. Tüm bunları sizler için ele aldık. Ancak elbette sadece sözlerimize inanmakla yetinmemeli ve okumaya devam ederek iş kullanıcılarına yönelik en iyi beş uygulamayı keşfetmeli ve akıcı deneyimi için bizzat kullanarak denemelisiniz.

Documents To Go

Telefon İçin İş Uygulamaları

Hareket halindeyken Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını açmak ve düzenlemek istiyorsanız harika bir çözüm. Ofis dosyaları dışında Google Docs ve PDF’leri de düzenleme imkanı sunan Android için geliştirilmiş tam kapsamlı ofis paketi. Arabirim için göz alıcı demek mümkün değil ama yazma ve biçimlendirmeye yönelik tüm araçları ufak ekrana sığdırmayı başarıyor. Bazı sorunlar var ve emin olamıyorsanız öncelikle ücretsiz sürümü deneyin ama bu durumda dosya düzenleme desteği olmayacak.

Enhanced Email

enhanced emailTelefon İçin İş Uygulamaları

E-posta birleştiriciler söz konusu olduğunda en iyi seçeneklerden biri Enhanced Email uygulaması olmakta. Tüm farklı e-posta hesaplarınızı tek bir uygulamada toplayın ve kolay biçimde yönetin. Büyük oranda özelleştirilebilir ve kullanımı daha da kolay hale getirmek için gelen kutusu biçimlendirilebilir. Enhanced Email’in asıl ilgi çekici yanıysa benzer uygulamalarda olmayan biçimde eski nesil e-posta servislerine de destek veriyor olması.

Splashtop 2 Remote Desktop

splashtopTelefon İçin İş Uygulamaları

Bu zekice geliştirilmiş uygulama Android cihazınızla PC ya da Mac fark etmeksizin herhangi bir PC’yi kontrol etme olanağı veriyor. Şaşırtıcı derecede iyi işliyor ve bilgisayarınızın masaüstünü ekranınızda gösteriyor. Kurulum kolay. Basit biçimde splashtop.com/remote adresindeki Streamer uygulamasını indirin. Aynı ağda iseler PC ya da Mac sisteminizi otomatik olarak görüyor olacak. Hareket edip yakınlaşabilir, dosyaları açabilir ve hatta oyun oynayabilirsiniz.

PrintHand

printhandTelefon İçin İş Uygulamaları

PrintHand uygulamasıyla kablosuz baskı işlemi çok basit hale geliyor. Basit biçimde telefon ya da tabletinizi en yakın yazıcıya Wi-Fi üzerinden bağlayın ve depolanmış belgelerinizi bu yazıcıyla bastırın. İsterseniz bulut hesabınıza giriş yapabilir ve belgeleri buradan basabilir ya da belirli bir zaman ya da tarihte otomatik olarak çıktı alınması için planlama yapabilirsiniz.

Genius Scan

geniusscanTelefon İçin İş Uygulamaları

Hareket halindeyken belgeleri taramak istiyorsanız bu uygulama son derece kullanışlı. Android cihazınızın kamerasını kullanarak hizalama gerçekleştiriyor ve çektiğiniz fotoğrafı belgeye dönüştürerek yüksek çözünürlüklü PDF ya da JPEG elde ediyorsunuz. Uygulama içinden efor sarf etmeden paylaşım gerçekleştirmek de mümkün.