Kategoriler
Konular

Telefon İçin Ücretsiz Eğitim Uygulamaları

Ücretsiz Eğitim Uygulamaları

Mobil cihazlar sınıflara giderek daha fazla oranda entegre olduğundan öğrenciler ve öğretmenler eğitim sürecine adapte etmenin yeni yollarını arıyorlar çünkü bu cihazlar konulara yeni boyutlar kazandırıyor. Tüm bu cihazlarda yer alan uygulamalar günümüzün sınıfında otomasyona izin verebilir ve şu ana kadar denenmemiş olan yeni öğrenim yollarına kapı açabilir. Bilindiği üzere kimi zaman kişilerin yeni bilgiyi elde etme şekli, ne derece iyi biçimde öğrenecekleri konusunda önemli rol oynar. Teknoloji sayesinde günümüzün çocukları ve yetişkinler nerede olurlarsa olsunlar yeni bilgiler öğrenebiliyorlar. Konu bir kelimenin anlamı, bel kemiğinin yerini tespit etme ya da Fransızca kelime dağarcığını arttırma olsun fark etmeksizin mutlaka uygun olan bir uygulama var. Günümüzün yazılım geliştiricileri tarafından kullanılan yaratıcı yöntemler ve sunulan yenilikçi metotlar sayesinde en sıkıcı konular bile bir anda ilgi çekici gelebiliyor.

 

Kids Paint Free

 Ücretsiz Eğitim Uygulamaları

Çocuklar resim yapmaya bayılıyor ve ebeveynlerin onları teşvik etmesi gerekiyor ama onların gerçek boya kalemlerini bırakıp Android cihazı ele almasını nasıl sağlarsınız? Bu uygulama çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için ideal. Renklerle ekranı doldurduktan sonra yeni ve temiz bir dijital kanvasa geçmek için sadece cihazı sallamaları yetiyor. Her yaştan çocuklar arasında popüler olan harika bir uygulama.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp bağlantı hatası sorunu çözümü

Memrise

Ücretsiz Eğitim Uygulamaları2

Memrise ingilizce öğrenme sürecinizi hızlandıran, kusursuz bir kelime ezberleme uygulamasıdır. Sistem ilkel yöntemler yerine, beynin çalışma mekanizmasına uygun olarak derinlemesine bir eğitim sürecinden geçmenizi sağlıyor. Popüler kültür, coğrafya, tarih,bilim gibi 300.000 civarı kurstan yararlanabiliyorsunuz. İngilizceyi yeni öğrenenlerin dışında, hafızalarını diri tutmak isteyenler için de çok etkili bir uygulama. Şu an kendi alanında bir alternatifi bulunmuyor. Duolingo ile beraber kullanmanızı öneriyoruz.

Memorado – Zeka Oyunları

Ücretsiz Eğitim Uygulamaları3

Beyninizin iyi bir tetiklemeye ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız aklınızı test eden ve düşünce akışınızı şekillendiren mini oyunlar içeren bu uygulama ilgi çekici gelebilir. Tüm günlük sonuçlarınız kaydediliyor ve akıl durumu farklı sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarla kıyaslanabiliyor.

Perfect Ear 2

Ücretsiz Eğitim Uygulamaları4

Perfect Ear 2, müziksel sesleri tanıma doğruluğunu iyileştirmek isteyen müzik düşkünleri için ideal bir uygulama. Uygulama, geniş bir aralıkta ölçekler ve akortlar içeriyor, herhangi bir nota olması gerektiği seviyede değilse kolayca tespit etmenizi sağlıyor. Başta kullanmak epey zor ama zaman içinde müziksel tanımlama kabiliyetiniz kat kat ilerleme gösteriyor olacak.