Kategoriler
Rehberler

Instagram’a Yakınlaştırma Özelliği Ekleyin

Instagram’a Zoom Özelliği Ekleyin

Instagram şu anda en popüler fotoğraf paylaşım sitesi halini aldı. Her gün milyonlarca resmin görüntülendiği platformda bugün hala zoom kullanılabilir değil. Bize her seferinde ilginç çözümlerle gelen Android bu kez Instagram’ın eksik yanı zoom için de bir çözüm sunuyor. Siz de aşağıdaki adımları takip edin ve Instagram’a zoom özelliği ekleyin.

Metot oldukça kolay yalnızca root edilmiş bir Android cihazına ve Xposed yükleyicisine ihtiyacınız olacak. Xposed’ı kurmak için şuradaki yazımıza göz atın. Root etmek içinse hazırlamış olduğumuz şu yazıyı inceleyebilirsiniz.

1. Gerekli şeyler cihazınızda yüklüyse Xposed ile Instagram’a Zoom özelliği ekleyen modülü buraya tıklayarak cihazınıza indirin. Dilerseniz modülün resmi sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.
Instagram'a Zoom Özelliği Ekleyin

2. Daha sonra inen .apk dosyasını Xposed yükleyicisi ile çalıştırın. Yükleyici modül kurulumunu tamamladıktan sonra geriye yapılacak tek şey resmi Instagram uygulamasını açarak platforma eklediğiniz yeni özelliğin tadını çıkarmak olacak.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

Tahmin ettiğiniz gibi zoom yapmak için klasik parmak hareketini kullanmanız gerekiyor. Böylelikle harika Instagram fotoğraflarındaki detayları daha yakından görmek şansınız olacak.

Instagram'a Zoom Özelliği Ekleyin

Instagram’a zoom özelliğini eklemek için tek yapmanız gerekenler bunlar. Kurulum aşamasını Xposed kendi başına hallettiğinden size adeta bu resmi uygulamada var olan bir şeymiş gibi kullanmak düşüyor.

Bu yazımızda Android’in bir başka harika çözümüne yer verdik. Sizde Android’in bu yeni Instagram modülünü kullanmaya başladıysanız deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın.