Kategoriler
Rehberler

Android ve iOS Telefonsa Göz Rengi Değiştirme

Android ve iOS’ta Göz Rengi Nasıl Değiştirilir?

Android veya iOS işletim sistemli akıllı cihazların yapamadığı bir şey neredeyse yok. Özellikle fotoğraflara çeşitli efektler katan uygulamalarla çektiklerimizi daha etkileyici hale getirebildiğimizi biliyorsunuz. Şimdiki bahsedeceğimiz nokta ise kendimizi çektiğimiz durumlar için geçerli. Android veya iOS’ta göz rengi değiştirme de sanılandan çok daha kolay bir işlem. Böylece olduğunuzdan daha farklı ve sıra dışı görünebilmeniz mümkün. 🙂 Aynı şekilde selfie çekimlerde göz rengi değişimi için de önereceğimiz uygulamayı kullanabilirsiniz. Eye Color Studio adındaki program bu iş için biçilmiş kaftan. Ücretsiz olması da cabası ancak diğer birçok uygulamada olduğu gibi karşınıza ufak reklamlar çıkabiliyor. Uygulamanın Android sürümünü buradan, iOS sürümünü de buradan indirebilirsiniz. Size bu uygulamayı önermemizin nedeni de sınıfının en iyisi olması.

Screenshot_2016-05-29-12-59-01

Uygulama İngilizce ama gayet basit. Açılır açılmaz karşınıza bir model geliyor. Ayrıca modelin hemen altında dokuz farklı renkte göz seçeneği var. Hemen birini seçerek model üzerinde uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca sağ tarafta bulunan çubukla oynayarak da renk yoğunluğunu değiştirme şansınız bulunuyor. Alt taraftaki düğmelerle kendi fotoğrafımızı programa verebiliyoruz. New Photo tuşuna bastığımızda yeni bir model seçebilir, galerimizden veya Facebook’umuzdan bir fotoğrafı programa alabiliriz. Elbette kendi fotoğrafımızı çekip yükleme şansımız da var.

Screenshot_2016-05-29-12-59-10

Belki dikkat ettiniz, modelimiz normalde kahverengi gözlü. Android ve iOS’ta göz rengi değiştirme uygulamamız ile hemen muhteşem mavi gözlere sahip olmasını sağladık. Üstelik ne kadar da doğal olduğunu görüyorsunuz. Bu işi yapaylaştırdıktan sonra kıymeti kalmıyor, o yüzden bu uygulamayı sizlere öneriyoruz. Bir de yeşilde nasıl olduğuna bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Android için Doc - PDF | PDF - Doc çevirici
Screenshot_2016-05-29-12-59-22

Gerçekten muhteşem değil mi? Android ve iOS’ta göz rengi değiştirme için seçtiğimiz uygulama bunun gerçekten hakkını veriyor. Peki, model üzerinden değil de kendi fotoğraflarımızdan birini eklediğimizde işlemleri nasıl yapacağız, hemen ona da bir bakalım.

Screenshot_2016-05-29-12-59-32

Uygulama zaten gözleri algılayan bir yapıya sahip. Uygulama ana ekranındaki Adjust özelliği ile gözlerin parlaklık ve karşıtlık değerlerini ayarlayabilirsiniz. Renklendirme sonrasında da bunu yapabilirsiniz. Android ve iOS’ta göz rengi değiştirme uygulaması bu açıdan büyük rahatlık sağlıyor.

Screenshot_2016-05-29-12-59-39

Android ve iOS’ta göz rengi değiştirme oldukça kapsamlı bunu her fırsatta dile getiriyoruz. Dilerseniz Mode seçeneğinden kendinizi van kedisi gibi sağ ve sol gözü farklı renkte yapabilirsiniz. Bize göre gerek yok ama tercih sizin tabii.

Screenshot_2016-05-29-12-59-54

Uygulamanın bir menüsü var. Bu menüde işimize yaran pek bir şey yok açıkçası. Uygulamayı oyla, Facebook sayfasını beğen ve satın al gibi seçenekler var. Aynı yapımcının başka uygulamarına da göz atabilirsiniz.

Screenshot_2016-05-29-13-00-18

5-6 TL kadar vermek isterseniz reklamsız ve Premium sürüme geçebilirsiniz. Bu sürümde ise kontakt lens paketi açılıyor. Biraz daha melez, biraz daha Ekvatorlu veya biraz daha Latin olabilirsiniz. Kırmızı gözlerle Diablo’ya rakip olabilirsiniz.

Screenshot_2016-05-29-12-58-06

Son seçenek olan Compare ise fotoğrafınızın orijinalini ve müdahaleler sonrasındaki halini basitçe kıyaslamanızı sağlıyor. Böylece doğallık sınırını kaçırıp kaçırmadığınızı test edebilirsiniz. Android ve iOS’ta göz rengi değiştirme uygulaması eğlenceli ve başarılı. Özellikle önemli bir kitlenin ilgisini çekebileceğini düşünüyoruz. 🙂