Kategoriler
Rehberler

iPhone’da Uygulama İkonları Nasıl Değiştirilir

Uygulama İkonları Nasıl Kişileştirilir?

iSkin isminde yeni bir platform iOS cihazınıza Jailbreak yapmadan yükleyebileceğiniz farklı ikon temaları sunuyor. iPhone, iPad ve iPod cihazları ile iOS 7 ve üst sürümlerde çalışması için tasarlanan tema hizmeti aynı zamanda tamamen ücretsiz.

iSkin’in yaptığı şey ise kullandığınız resmi uygulamalara belli bir tema etrafında alternatif ikonlar sunmak. Ayrıca bunu yaparken orijinal ikonlu uygulamalar cihazınızdan silinmiyor. Bu yüzden iSkin ile uygulamayı yükledikten sonra resmi uygulamayı başka bir yere gizlemek isteyebilirsiniz.

Adım #1. Cihazınızdan Safari uygulamasını çalıştırarak iSkin web sayfasına gidin.

iPhone'da Uygulama İkonları Nasıl Kişileştirilir?

Adım #2. Ardından aşağı kaydırarak Install iOS Themes altında listelenen Browse all themes seçeneğine dokunun.

 

Adım #3. Sonraki sayfada birçok farklı tema göreceksiniz. Örneğin Super iOS Bros teması bunlardan biri.

İlginizi Çekebilir:  iPhone SE (3. Nesil) mi, iPhone 12 mini mi?
iPhone'da Uygulama İkonları Nasıl Kişileştirilir?

Adım #4. Tema sayfasındayken aşağı kaydırarak Application icons seçeneğine dokunun. Bu ana ekranınızdaki uygulamaları yeni bir temaya büründürmenize yarayacak. Buradan ayrıca uygulamalara yeni isimlerde verebilirsiniz.

iPhone'da Uygulama İkonları Nasıl Kişileştirilir?

Hepsi bu. Ardından tek yapmanız gereken Install butonunu kullanarak yüklemeyi tamamlamak. Eğer bir şekilde sonuçtan memnun kalmazsanız Ayarlar uygulamasını açarak Genel > Profil > Profili Sil yolunu izleyerek cihazınızı ilk haline kolayca getirebilirsiniz. Yazıya dair görüş ve sorularınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.