Kategoriler
Apps & Oyunlar

WhatsApp Bildirimlerini Facebook Gibi Görüntülemek

WhatsApp Bildirimlerini Facebook Gibi Görüntülemek

Facebook bildirimlerinin güzel olan yanı bir makale okuyorken ya da oyun oynuyorken bildirim aldığınızda uygulamadan çıkmadan yanıt verebiliyor olmanız. Kolayca bildirime dokunarak, mesajınızı iletip rahatça uygulamaya geri dönebiliyorsunuz. Bir diğer mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta böyle bir fonksiyonelliği görmek iyi olurdu diye düşünüyorsanız, merak etmeyin bunu Notifly ile başarmak mümkün.

Bazı yeni Android’ler de heads up dediğimiz bu bildirim şeklini kullanmak mümkün. Ancak geriye kalan cihazlarda Notifly veya Snowball gibi bir üçüncü parti uygulamaya başvurmak gerekiyor. Snowball da en az Notifly kadar kapsamlı olsa da yanıt yazmak için uygulamayı kapatmak gerektiğinden Notifly bu noktada kendisini bir adım öne çıkartıyor.

WhatsApp Bildirimlerini Facebook Gibi Görüntülemek

Notifly uygulaması WhatsApp, Telegram, Line, Hangouts, Skype, Tango, KakoTalk, Twitter, Textra, ChompSMS, Facebook Messenger, Google Messenger ve Plus Messenger ile çalışıyor. Kurulduğunda heads up bildirimlerini eğer cihazınızda yüklüyse bu uygulamalar için aktif hale getiriyor.

WhatsApp Bildirimlerini Facebook Gibi Görüntülemek

Notifly ile görüntülenen bildirimler yanıt verildikten sonra otomatik olarak kapanıyorlar. Cevap yazmak istemediğinizde ise basitçe sola kaydırarak ekrandan kaldırabiliyorsunuz. Mesaj kutucuklarının rengi her uygulama için önceden tanımlanmış. Ancak değiştirmek istediğinizde ufak bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ödeme aynı zamanda reklamları da kaldırıyor. Bir güzel yanı ise bildirim kutucuklarının ölçüsünü özgürce değiştirebiliyorsunuz. Hem de ücretsiz olarak.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları