Kategoriler
Rehberler

Android ve iOS’de Döviz Altın Fiyatları İçin Uygulama

Android ve iOS’de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Akıllı telefonların sürekli olarak internete bağlı olması, birçok işlem açısından bilgisayarlara duyduğumuz gereksinimleri azalttı. Artık internetten alışveriş yapmak yerine akıllı telefonları da rahatlıkla kullanabiliyoruz. Dahası internetten döviz ve altın gibi yatırım araçlarını alıp-satmak da oldukça kolay hale geldi. Elbette bu noktada bankaların yaptığı pratik uygulamaların başarısının altını çizmek gerek. Bugünkü yazımız yatırım yapmayı seven ziyaretçilerimize hitap ediyor. Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı odaklı geliştirilen FinansCepte uygulaması tam da seveceğiniz türden. Üstelik size geçmişe dönük dalgalanma analizlerinin yanı sıra yatırımlarınızı takip etme, kazançlarınızı anlık olarak gösterme ve fiyat alarmı gibi önemli özellikleri de sunuyor. FinansCepte uygulamasını Android için buradan, iOS için de buradan indirebilirsiniz.

Android ve iOS'de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı sağlayan uygulamanın ana ekranı sürekli olarak yenileniyor ve size önemli yatırım araçları hakkında bilgilendirme yapıyor. Dilerseniz ekranı aşağıya doğru çekip bırakarak fiyatları tekrar güncelleyebilirsiniz. Güncellemenin saati de size sol üst köşede belirtiliyor. Anasayfa ile birlikte işinize yarayacak özelliklerin yer aldığı birçok sekmeye yer veriliyor.

Android ve iOS'de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasında bir yan sekmeye kaydığınızda yatırımlarınızı takip edebiliyorsunuz. Altın, Dolar, Euro ve Sterlin başta olmak üzere dünya üzerindeki birçok yatırım aracını buraya ekleme şansınız var.

Android ve iOS'de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasının yatırımlar kısmına giriş yaparken aldığınız yatırımın gününü, o günkü aldığınız fiyatı ve miktarını girerek o günden bugüne ettiğiniz karı izleyebiliyorsunuz. Üstelik yatırımlarınızı çeşidine göre ayrıştırarak hangisinden kar, hangisinden zarar ettiğinizi takip edebilir ve toplamdaki durumunuzu görebilirsiniz. Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasının en başarılı yönlerinden biri bu olsa gerek. Çünkü anlık değişen değerlerle birlikte sizin toplam kar / zarar durumunuz da değişiyor ve ekrana getiriliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak
Android ve iOS'de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Tekrar sağa kayarak Döviz sekmesine geçtiğinizde Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasında dünyadaki önde gelen para birimlerinin ülkemizdeki alış ve satış değerlerini görebilirsiniz. Ayrıca alış ve satış değerleri arasındaki fark da karşınıza getiriliyor. Ek olarak solda bulunan üç noktaya basarak para biriminin geçmişe yönelik değer analizini grafik şeklinde analiz edebilir veya hiç ilgilenmiyorsanız bu listeden çıkartabilirsiniz. Devamındaki sekmelerde Altın, Parite, Emtia gibi seçenekler var.

Android ve iOS'ta Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasında diğer bir dikkat çekici detay Yorumlar sekmesi. Burada bilen ve bilmeyen birçok kişinin yorumunu bulabilirsiniz. Fikir edinme amacıyla bakılabilir ancak çok da inanmamak gerekli. Yine de çeşitli konularda bilgilendirici olduğu söylenebilir. Faydalı bir özellik. Dilerseniz siz de yorum yapabilir ve başka üyelerle diyaloğa girebilirsiniz.

Android ve iOS'de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasının en başarılı yönlerinden birisi fiyat alarmı. Belirli bir seviyeye düşen veya yükselen yatırımınız için alarm kurabilirsiniz. Yatırımınız yoksa bile bir yatırım aracının istediğiniz bir değere geldiğinde size bilgi verilmesini istiyorsanız ana menüden üç tuşlu detay menüsüne girerek fiyat alarmı kurabilirsiniz.

Android ve iOS'de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

Yatırım araçlarının detay menüsünde Günlük, Haftalık, Aylık, 3 Aylık olarak grafik izlenebiiliyor. Günün en yüksek değeri, günün en düşük değeri ve önceki kapanış bilgisine ulaşılabiliyor. Ayrıca her bankanın alış ve satış tutarlarına da göz atma şansı var. Yorum ekleme ve alarm kurma özelliklerini Android ve iOS’de döviz altın fiyatları / alarmı uygulamasının bu sayfasından da yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi uygulama son derece başarılı ve boyundan büyük özelliklere imza atıyor. Yatırımları seven her Android ve iOS kullanıcısının mutlaka telefonunda olmalı.