Kategoriler
Rehberler

Android: Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Geçmişteki Android sürümlerinde bizi arayan kişinin fotoğrafını ekrana getirme için ekstradan uygulama kurmak gerekiyordu. Kullanıcıların ilgi gösterdiği alanları çok iyi bir şekilde analiz eden yazılım ekibi, çok geçmeden arayan kişinin fotoğrafını gösterme özelliğini işletim sistemine dahil etti.

Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Peki, Android’de arayan kişinin videosunu gösterme mümkün mü? İşletim sistemi kaynaklı henüz olmasa da ek uygulama kurarak Android’de arayan kişinin videosunu gösterme işinin üstesinden gelebiliyoruz. Neticede kullandığımız akıllı telefonlar artık çok güçlü işlemcilere ve çok kaliteli ekranlara sahipler. Emin olun Android’de arayan kişinin videosunu gösterme sizin de çok hoşunuza gidecek. Bunun için ihtiyaç duyacağımız uygulamayı bu adresten edinebilmek mümkün. Uygulamanın Pro sürümü de var ancak mevcut sürüm işimizi fazlasıyla görecek.

Arayan Kişinin Videosunu Gösterme


Android’de arayan kişinin videosunu gösterme uygulaması İngilizce ve basit bir arayüze sahip. Sağ taraftaki + simgesine tıklayarak rehberden istediğimiz kişiyi seçiyoruz. Sonrasında da galeriden ilgili bir videoyu bu kişiye bağlıyoruz. O kişi bizi aradığında Android’de arayan kişinin videosunu gösterme gerçekleşiyor. Akıllı telefonunuzun melodisi ile birlikte videonun da sesi çalıyor ve tam ekran olarak video çalışmaya başlıyor. Android’de arayan kişinin videosunu gösterme uygulamasının önce menüsüne bir bakalım.

Android Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Sol üst köşeden girebileceğiniz menüde ilk seçenekte, Android’de arayan kişinin videosunu gösterme için rehberden kime hangi videoyu atamış olduğunuzu görebiliyorsunuz. Groups kısmı ise mevcut gruplarınızdan birine video atamışsanız onu görüntülemeyi sağlıyor. Default video kısmında gizli ve rehberinizde olan ve rehberinizde olmayan numaralara ait genel bir video tanımlaması yapılabiliyor. Shared video ringtones ise sizi ücretli sürüme davet ediyor. Eğer aylık 2.99 TL veya yıllık yüzde 20 indirimli olarak 29.90 TL’ye Pro sürüme geçerseniz diğer kullanıcıların hazırladığı sesli videoları indirip Android’de arayan kişinin videosunu gösterme aşamasında tanımlayabiliyorsunuz.

Android Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Bu menüdeki son detay olan Ayarlar’da ise uygulamayı aktifleştirme, cevap sonrası standart ekrana dönme, ekranı çevirince sessize alma, cevap verme ve reddetme şekilleri seçilebiliyor. Hiç dokunmasanız da olur.

Android Arayan Kişinin Videosunu Gösterme


Android’de arayan kişinin videosunu gösterme uygulamasının ana ekranından bağlantımızı seçtik. Sonrasında galerimizden de videoyu seçiyoruz. Ana menüde artık Android’de arayan kişinin videosunu gösterme için tanımlama yaptığımız kişi bilgisi çıkıyor.

Android Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Kişi bizi aradığında melodimizle beraber video ve video sesi de devreye giriyor. Android’de arayan kişinin videosunu gösterme işte bu kadar basit ve pratik.

İlginizi Çekebilir:  Yüksek fiyata cep telefonu alan yerler