Kategoriler
Rehberler

iPhone Telefondan Kandil ve Bayramlarda Toplu SMS Göndermek

Toplu SMS Göndermek

Toplu SMS göndermek normal şartlarda oldukça uzun süren bir iş. Diğer yandan SMS’i günlük yaşantımızdan da tamamen çıkarmış durumdayız. Artık Whatsapp, Viber gibi platformlardan iletişim kuruyoruz. Sadece arkadaşlarımızla değil tüm akrabalarımızı bu uygulamaların içine sıkıştırmış durumdayız 🙂 SMS’e ihtiyaç duyduğumuz zamanlar genellikle kandil geceleri, bayram sabahları ve özel günler oluyor. Bu yazımızda size toplu sms göndermek üzerine bir uygulama anlatacağız.

iPhone’dan Toplu SMS Gönderiyoruz

Toplu SMS Göndermek

Apple iOS cihazlarla uyumlu olan Group SMS! uygulamasıyla ücretsiz olarak tüm listenize toplu SMS gönderebiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey App Store’a girerek Group SMS! ‘i indirmek ve sonraki sayfadan devam etmektir.

Toplu SMS Göndermek

Toplu SMS göndermek için kurduğumuz Group SMS! uygulamanın ilk açılış ekranı boş geliyor. Çünkü burada öncelikle bir grup oluşturmanız gerekiyor. Birden fazla özel grup oluşturabilirsiniz. Örneğin kandil gecesinde toplu sms göndermek istediğiniz kişileri bu listeye dahil edebilirsiniz.

telefondan-toplu-sms-gondermek3

Evet toplu SMS göndermenin en kolay yolu bu! Oluşturduğunuz listeye SMS göndermek için sağ üstteki mesaj kutusuna dokunmalısınız. Orada bir mesaj penceresi açılacak. Normal şekilde mesajınızı yazın ve gönderin. Grubun içindeki tüm kişilere mesaj ulaşacak.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da titreşimin çalışmama sorunu ve çözümü