Kategoriler
Apps & Oyunlar

Facebook Messenger’da Basketbol Oynamak

Messenger Facebook’un kullanıma sunmuş olduğu mesajlaşma ve görüntülü görüşme programı olarak Dünya’da ilk sırada yer alıyor. Facebook’un bünyesine yeni özellikler eklemesi ile Messenger’da yeni özelliklere kavuşuyor. Birçok kullanıcı Facebook Messenger üzerinde arkadaşları ile konuşurken bir yandan oyun oynamak istiyor. Oyunu açmak ve yüklenmesini beklemek uzun süre aldığı için uygulama geliştiriciler kullanıcılar için Messenger’a gizli bir özellik eklemişler. Sadece Messenger’da bulunan gizli özellik, sohbet penceresinde arkadaşınıza göndereceğiniz bir emoji ile aynı sayfa içerisinde basketbol oyunu oynayabilmenizi sağlıyor. Bu oyunu oynayabilmeniz için akıllı telefonunuzdaki Messenger uygulamasının güncel olması gerekiyor.

Facebook Messenger’da Basketbol Oynamak

Messenger üzerinde arkadaşınız ile konuşurken oyun oynamak istediniz. Öyleyse mesaj yaz kısmına tıkladıktan sonra emojilere gelerek orada basketbol topu emojisini seçerek arkadaşınıza göndermeniz gerekiyor.

Facebook Messenger'da Basketbol Oynamak

Göndermiş olduğunuz emojinin üzerine bir defa basmanızdan sonra aynı sayfada basketbol oyunu açılıyor. Oyunda süre sınırı yok. Tek yapmanız gereken topu potadan geçirmek. Topu potadan ne kadar fazla geçirirseniz o kadar puan alıyorsunuz .

Facebook Messenger'da Basketbol Oynamak

Bu basketbol oyununu Android ve iOS platformundaki akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmeniz için Messenger uygulamasının güncel sürümünü kullanmanız gerekiyor. Bunu da hatırlatmadan geçmeyelim.