Kategoriler
Rehberler

Android: Telefonda Oyun Videosu Kaydetme

Android telefonda oyun videosu kaydetme için tercih edilebilecek birçok farklı uygulama mevcut ancak bu alanda Apowersoft firmasının geliştirdiği çözümün rakiplerinin bir adım önde olduğunu söyleyebilmek mümkün. Öncelikle uygulama tamamen Türkçe. Ek olarak Chromecast desteği de sunuyor. Yani Android telefonda oyunun videosunu kaydetme sırasında televizyonunuza veya bilgisayarınıza kablosuz olarak görüntü aktarımı da yapabiliyorsunuz. Bu başarılı uygulamayı aşağıdan kolaylıkla indirebilirsiniz.

https://www.apowersoft.com/free-online-screen-recorder

Telefonda Oyun Videosu Kaydetme

Android telefonda oyun videosu kaydetme

Android telefonda oyun videosu kaydetme uygulaması son derece basit bir arayüze sahip. Uygulama açılır açılmaz ortada bulunan kamera simgesine tıklayarak video kaydına başlayabiliyorsunuz. Uygulamayı sadece oyun oynarken kayıt amaçlı düşünmeyin. Televizyon izlerken kayıt yapabilirsiniz veya ekran görüntüsünü kablosuz olarak yansıtıp sunum yaparken bile görüntü kaydı yapabilirsiniz. Android telefonda oyunun videosunu kaydetme uygulamasının sınırları tamamen hayal gücünüze kalmış.

Android telefonda oyun videosu kaydetme

Android telefonda oyun videosu kaydetme uygulamasının menü seçenekleri arasında en önemlilerden biri bahsettiğimiz gibi Cast to PC desteği. Uygulamanın geliştiricisi Apowersoft’un web sitesinden indirebileceğiniz bir yazılımla ekran görüntünüzü ister kayıt sırasında, ister kaydetmeden bilgisayar ekranına yansıtabilirsiniz. Ek olarak Chromecast adaptörüne sahipseniz televizyona veya projeksiyon cihazı gibi HDMI girişli cihazlara da aktarma şansınız var.

Android telefonda oyun videosu kaydetme

Android telefonda oyun videosu kaydetme uygulamasının ayar seçenekleri son derece başarılı. Öncelikle uygulamanın root gerektirmediğini de belirtmekte fayda var. Çözünürlük, Bit-hızı, Çerçeve hızı, Timelapse gibi ana seçeneklere ek olarak ses kaydetme, kamera kaydı, kamera ayarları, dokunuşları gösterme, başlamadan önce geri sayma gibi birçok seçenek karşınıza getiriliyor.

Android telefonda oyun videosu kaydetme

Android telefonda oyun videosu kaydetme uygulamasında ayrıca bir de kütüphaneye yer verilmiş. Gerek telefonunuzda daha önceden yer alan videoları, gerekse kaydettiğiniz videoları bu sekme üzerinden görüntüleyebilme şansınız var. Android telefonda oyunun videosunu kaydetme uygulamasının Türkçeleştirilmesi büyük oranda başarılı ve kullanımı oldukça pratik. Özellikle gerçek zamanlı kablosuz video aktarımını desteklemesi de önemli bir detay.

İlginizi Çekebilir:  Instagram hesabı olmadan Instagram Hikayeleri'ni görmek