Kategoriler
Rehberler

Android Telefonda Aynı Anda İki Instagram Hesabı Kullanma

Android ortamında aynı anda iki Instagram hesabı kullanma, geliştirilen Instwogram uygulaması sayesinde oldukça kolay hale geldi. Bildiğiniz gibi Instagram uygulaması kendi içinde birden fazla Instagram hesabı kontrolüne izin veriyor ancak bunun için sürekli olarak hesaplar arasında geçiş yapmanız gerekli. Aynı anda çift Instagram kullanma içinse Instwogram dosyasını akıllı telefonunuza indirmeniz ve kurmanız yeterli.

2019 GÜNCELLEMESİ: Artık birden fazla Instagram hesabı kullanmak için uygulamaya ihtiyacınız yok

Aynı Anda İki Instagram Hesabı Kullanma

Uygulamayı Google Play içinde bulma şansınız yok. Bunu yapabildiğini iddia eden uygulamalara da fazla güvenmeyin. Instwogram bu alanda en iyisi. Kurduğunuzda ve kullandığınızda da göreceksiniz. Uygulama tam anlamıyla telefonda ikinci Instagram olarak çalışıyor. İndirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Android aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

İkinci Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Android’de iki Instagram hesabı kullanma uygulamasını açtığınızda adımların standart Instagram’daki gibi olduğunu görüyorsunuz. Bilgilerinizi girip oturum açmanız gerekiyor. Eğer ikinci Instagram hesabınız yoksa yine buradan yeni bir hesap alabilirsiniz. Uygulama tamamen Instagram’ın aynısı. Kurduğunuzda ve kullandığınızda hiçbir yabancılık çekmeyeceksiniz.

Android aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

Android’de Çift Instagram Hesabı Kullanma

Uygulama elbette geçmişten gelerek şu andaki son haline kavuştu. Size indirme bağlantısını vermiş olduğumuz 7.12.0 sürümünün özellikleri video gönderme, fotoğraf gönderme (ilk sürümlerde bunlar yoktu) takip etme, konum ekleme, yeni hesap açma, bağlantılara tıklama, takipçi uyarısı, video indirme, fotoğraf indirme ve doğrudan paylaşabilme gibi özellikler vardı. Son güncellemeyle birlikte indirme ve takipçi uyarısı özellikleri de eklendi.

Android aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

Android’de İkinci Instagram’dan Oturum Açma

Hesabımıza giriş yaptıktan sonra fotoğrafları büyütmek için üstlerine uzun basın şeklinde bir uyarı karşımıza getiriliyor. Gerçekten de paylaşılan fotoğraflara basılı tutunca siyah bir zeminde tekrar açılıyorlar ve ciddi şekilde yaklaşma yapabiliyoruz. Üstelik kaliteli şekilde ekrana getirildiklerinden daha ayrıntılı bir şekilde inceleme şansımız oluyor. Bu özellik tipik Instagram’da halen yok. Kesinlikle müthiş.

Android aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

Artık telefonda aynı anda iki Instagram hesabı kullanma işini çözdüğümüze göre daha fazla sosyal (!) olabiliriz. Üstteki ekran görüntüsünden iki Instagram hesabımızın da aynı anda çalıştığını görebilirsiniz. Gerçekten de Android’de aynı anda iki Instagram kullanmak bu kadar basit. Sorularınız için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları