in

Oynaması Kolay Bağımlılık Yapan Android Oyunları

Bağımlılık Yapan Android Oyunları

Bağımlılık yapan Android oyunları hakkında herkesin ortak bir bağımlılık noktası var. Bu oyunlar Asphalt 8 ya da Modern Combat gibi yüksek dikkat ve geniş zaman gerektirmiyor. Ayrıca sürekli ihtiyaç duydukları bir internet bağlantısı zorunluluğu da yok. Bağımlılık yapan Android oyunları denmesinin nedeni de bu. Her an her yerde birkaç dakikalık boşlukta bile açıp oynayabilirsiniz.

Bağımlılık Yapan Android Oyunları

Bu listeye geçmeden önce internetsiz ve aynı zamanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunların bir dosyasını da yazmıştık. Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Floors
Floors
Developer: Ketchapp
Price: Free+

Floors

Floors ilk oyunumuz. Ketchapp tarafından hazırlandı. Farklı katlarda sürekli koşan bir adamınız var. Bu adamın engellere çarpmasını engellemeniz gerekiyor. Hayatta kalmanızın tek şartı bu. Bağımlılık yapmasının nedeniyse müthiş kolay kontrolleri. Tek parmak kullanmanız yeterli. Ne kadar çok ileriye gidebilirseniz, kazandığınız puanlarda o kadar artıyor. Tamamen reflekslerinizi ve odaklanma kalitenizi ortaya çıkaracak olan, bağımlılık yapan Android oyunları listemizin en amaçsız oyunu. 🙂

Chameleon Run
Chameleon Run
Price: 2,19 €

Chameleon Run

Chameleon Run’da da sürekli koşan bir karakterimiz var. Karakterimiz parkurlarda koşarken karşısına çıkan engellere çarpmamak zorunda. Bu da sizin dikkatinize bağlı olarak 1 dakika ya da 10 dakika sürebilir. Oyunun grafik arayüzü 3D tipinde ve çok başarılı. Diğer yandan slow-motion efektleri de kullanılıyor. Farklı açıyla bir oyun deneyimi sunması ve karakterinizin değişen rengine uygun olarak, sizin de o renkle aynı platforma atlamak zorunda olmanız, oyuna ekstra bir disiplin ve neşe getiriyor. Bizce 1.99 Dolar vermeye değer.

Skyward
Skyward
Developer: Ketchapp
Price: Free+

Skyward

Gökyüzüne büyük bir yolculuk tek bir adımla başlar! Oyunun sloganı gerçekten güzel. Ayrıca tasarım olarak bir diğer efsane oyun olan Monument Valley’i andırıyor. Sürekli hareket eden bir yapısı ve zamanlamaya dayalı bir oynanış senaryosu var. Skyward’da üstünde bulunduğunuz platformda iki daire göreceksiniz. Bu iki daireyi kullanarak ”doğru adımları” atmanız gerekiyor. Eğer yanlış zamanda hamle yaparsanız hikaye en başa dönüyor. Oyunu çok kısa bir zaman için de kavrayacak fakat zaman geçtikçe oynanış seviyesinin zorlaştığına şahit olacaksınız.

⚡ Current Stream
⚡ Current Stream
Price: Free+

Current Stream

Current Stream için diyebileceğimiz ilk şey Infinity Games olacak. Firma yalnızca basit, sakinleştirici ve ”bitmeyen” oyunlar üretiyor. Current Stream oyunu da puzzle kategorisinde yer alan, basit bir oyun. 200 farklı seviyesi, rahatlatıcı ve yüksek kaliteli ambient müziğiyle kesinlikle dikkat çekici. Amacınız doğru dizilimleri kurarak tüm ampullere enerji sağlayarak yanmalarını sağlamak.. Her seviyede karşınıza farklı bulmacalar çıkacağı için daha fazla nöronu devreye sokmanız gerekecek.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...